Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Novoroční předsevzetí č. 1: Letos konečně zhubnu!

27.01.2020

aké jste celé Vánoce hojně konzumovali bramborový salát a řízky a prokládali je 12 druhy cukroví? Když k tomu přičteme ještě vaječný likér, slazené svařené víno, šampaňské a medovinu, máme z toho solidní přísun kalorií. Pokud bychom každý den zdolali několik kilometrů na běžkách, lyžích, či vyšli na Sněžku, pak by to bylo v pořádku – přísun a výdej by byl celkem v rovnováze. Ale jestli jste místo toho polehávali na gauči u sledování pohádek, asi máte právě zúžený výběr vhodného volného oblečení. Nový rok je ideální chvílí pro změnu životního stylu a snížení váhy. Jsme plni elánu a optimismu a od roku 2020 si slibujeme mnoho! Předsevzetí ohledně hubnutí by tentokrát mohlo vyjít!

Hlavně to hned nevzdávat!

Pokud se nám podaří vytrvat se změnou životosprávy alespoň do poloviny února, máme z části vyhráno. Vědecké studie totiž dokazují, že na osvojení nových návyků potřebujeme alespoň 30 dní. Během této doby si tělo i mysl natolik zvykne na nově zažitou činnost, že ji začne vnímat jako běžnou součást života. Už se potom nemusíme tolik přemlouvat, abychom šli s kamarádem do fitka, nebo si dali k večeři salát namísto řízků.

Jak podpořit trávení a zhubnout?

Nezdravá nadváha je celosvětovým problémem. Způsobuje ji nejen lidská lenost a stále se snižující pohybová aktivita, ale také snadná a rychle dostupná strava (což zahrnuje třeba i různé sladké pokrmy a nápoje nebo také hodně slaná a tučná jídla).

Velmi důležitou látkou, která je potřebná pro správné fungování trávení, a také pro štíhlejší postavu, je vláknina. Trávicím traktem totiž prochází v téměř nezměněném stavu. Pro tělo je mimořádně prospěšná, protože na sebe váže odpadní látky, které pomáhá lépe odvést ven.

Hubnutí s pomocí glukomannanu

Glukomannan je čistě rostlinná, ve vodě rozpustná vláknina z asijského kořene konjak (neboli zmijovec indický). Sušina hlízy zmijovce obsahuje asi 40 procent glukomannanu. Vzhledem ke své vysoké schopnosti nabobtnání (až do 50 násobku vlastního objemu), vyvolává glukomanan příjemný pocit plnosti v žaludku a současně tím navozuje i pocit sytosti. Glukomannan je ideálním pomocníkem při redukci hmotnosti. Velmi populární je také jako přísada do nápojů na hubnutí, například v Choco Power Slim.

Jedním z nejdůležitějších pozitiv je působení konjaku na střevní mikroflóru, pro kterou se stává potravou. Vytvářejí se tak mastné kyseliny jako například kyselina máselná, u níž se prokázala schopnost zabraňovat růstu tukových zásob. Na podobné bázi funguje i nápoj Choco Power Slim, je skvělým pomocníkem v boji proti nadváze a má také skvělou chuť.

Nápoj si nemůže vynachválit také moderátorka Gabriela Partyšová: „Kdykoli hřeším a dopřávám si sladké nebo tučné jídlo, stačí sáhnout po čokoládové dobrotě Choco Power Slim. Prášek smíchám s vodou a vychutnám si koktejl, který mě zasytí, snižuje chuť k jídlu, a ještě urychlí spalování tuků. Co víc si přát :-)."

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle