Pharma MKL eshop
ΗΥΑLURMED je tekutý doplněk stravy k vnitřnímu užití s kyselinou hyaluronovou.
K dispozici je v balení 100ml.
Vydrží 100 dní.
Obsahuje multimolekulární kyselinu hyaluronovou (12 mg KH v 1 ml) - jedná se o největší koncentraci KH v 1 ml. Ostatní složky: rostlinný glycerol, kyselina fosforečná, voda, sorbát draselný a benzoát sodný jako konzervanty.
KH se získává v laboratoři bio-fermentačním postupem, který kvasí peptony a glukózu k vytvoření hyaluronátu sodného. To znamená, že účinná složka je 100 % bezpečná, téměř podobná s KH produkovanou lidským organizmem a je bez alergenů.
Doporučovaná denní dávka je 1 ml/den. V případě diagnostikované osteoartritidy s bolestmi a závažnými těžkostmi pohybového aparátu můžete zvýšit denní dávku HYALURMEDU takto: 1. měsíc = 3 ml/den 2. měsíc = 2 ml/den 3. měsíc = 1 ml/den Je doporučeno se poradit se svým lékařem anebo lékárníkem.
Rozpusťte 1 ml ve sklenici vody (cca 2 dcl) anebo džusu jednou denně, nejlépe ráno.
Aplikovat na kůži NE. HYALURMED je koncentrát KHA a přidává se do vody, cca do 2 dcl. HYALURMED tekutá kyselina hyaluronová je výživový doplněk, to znamená, že je určen pouze k vnitřnímu užití.
Nejlépe ráno anebo dle pokynů Vašeho lékaře anebo lékárníka.
Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření můžete HYALURMED uchovávat v lednici.
Datum exspirace je uveden na obalu – na láhvi.
Doporučená cena je 1350,- CZK (50,- €)
Výrobky HYALURMED můžete zakoupit v České republice i na Slovensku v lékárnách a také v internetových lékárnách.
Kyselina hyaluronová je přirozeně produkována v lidském těle, vyskytuje se ve všech tkáních našeho těla a představuje jeden z hlavních konstrukčních prvků. V nejvyšších koncentracích se vyskytuje tam, kde je potřebná voda – jako je kůže, klouby, oční tekutina atd.Se zvyšujícím věkem se produkce KHA v našem tele snižuje, v důsledku čeho dochází k přirozenému stárnutí organizmu. Důsledkem procesu stárnutí je např. dehydratace pokožky, bolest v kloubech...
Anti-aging a léčba estetických problémů, vnitřní a efektivní hydratace kůže. Zajišťuje lepší výživu chrupavky, zlepšuje funkci kloubů a kontroluje příznaky bolesti. Má analgetické a protizánětlivé účinky.
HYALURMED je jediná tekutá kyselina hyaluronová s multimolekulární hmotností. Má největší koncentraci KH v 1 ml (12 mg/1 ml). Je to jediný produkt, který má k dispozici balení po 100ml, které vydrží 100 dní a stojí pouze 50 EURO.
Obvykle po 1 týdnu užívaní vidíte/cítíte rozdíl při bolestech kloubů a při pohybových problémech. Co se týče pokožky, záleží na lidském těle, na intenzitě problému atd. Někteří lidé mají lépe hydratovanou pokožku už po pěti dnech užívaní.
Ano, je určená pro muže i ženy.
Od 18 let a dle pokynů lékaře.
ANO, mohou ji užívat. V každém případě je užívání potřebné konzultovat s lékařem, zejména pokud jste těhotná, kojíte anebo užíváte různé léky.
Ano, můžete. V každém případě byste se měli poradit se svým lékařem anebo lékárníkem.
Nemusíte, můžete užívat HYALURMED a zároveň vitamíny anebo potravinové doplňky.
ANO, můžete. HYALURMED nezpůsobuje alergické reakce ani nemá prokázány vedlejší účinky. V každém případě byste se měli přesvědčit, zda nejste alergický/-á na specifické složky obsaženy ve výrobku, které jsou uvedeny na štítku balení.
Měla byste se poradit se svým lékařem.
Ano, je vhodný. Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.
Ano, mohou. Glycerol v HYALURMEDU je rostlinného původu a mohou ho užívat i diabetici.
Doposud nebyl zaznamenán žádný podobný případ a není tu žádné spojení s kontraindikací kyseliny hyaluronové anebo kterékoliv jiné neaktivní složky výrobku.
HYALURMED nemá žádnou chuť.
www.hyalurmed.com https://www.facebook.com/TekutaKyselinaHyaluronovaHYALURMED/
HYALURMED se vyrábí ve Francii v souladu s mezinárodními pravidly kvality.
ANO, HYALURMED je zaregistrován zdravotnickými orgány Slovenské republiky a České republiky.
U našeho produktu je důležitá kvalita. Náš produkt obsahuje multimolekulární kyselinu hyaluronovou s obsahem až 12 mg v 1 ml a má vysokou úroveň vstřebatelnosti. A protože v Hyalurmedu je bioaktivní forma kyseliny hyaluronové, podporuje také tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové. Pravidelné užívání Hyalurmedu zajišťuje viditelné účinky již po 1 týdnu užívání. Ve srovnání s jinými výrobky má HYALURMEDLIQUID výbornou cenu, protože 1 balení vydrží až 100 dní.
Ano, existuji klinické studie s kyselinou hyaluronovou (hlavní složkou) obsaženou ve výrobku.
Klinické studie (in vitro a in vivo) byly provedeny v roce 2015 na univerzitě v Miláně, Itálie. (Macropharmsrl, Spin OffUnical c/o DipartimentoFarmaco-Biologico, Universitàdella Calabria Arcavacata di Rende (CS), Italy). Taktéž probíhají nové in vivo studie, které budou brzy zveřejněny.
KH vysoké molekulové hmotnosti: napodobuje nativní KH v kloubech, regeneraci endogenní KH, pomalé uvolňování, nejsilnější odpor vůči rozkladu. KH střední molekulové hmotnosti: nejlepší střevní absorpce, komplexní řešení pro kůži a pro klouby, regenerace endogenní KH, vyvážené řešení mezi výkonem a rychlostí rozkladu. KH nízké molekulové hmotnosti: okamžitě se vstřebává, je efektivní na kožní hydrataci a antioxidační ochranu.
ANO, a je to ověřeno provedenými studiemi na biologickou dostupnost kyseliny hyaluronové, která je v HYALURMEDUobsažena.
Kyselina hyaluronová obsažena v HYALURMEDU je bioaktivní, to znamená, že kromě toho, že ji do těla dodáváme, také podporujeme tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové. To, za jak dlouho se sníží její množství v těle po skončení užívání, záleží na Vašem metabolizmu.
Právě naopak. HYALURMED je výživový doplněk s čistou kyselinou hyaluronovou. Je prokázáno, že je biologicky aktivní. Klinické studie nám potvrzují, že kyselina hyaluronová obsažena v Hyalurmedu podporuje regeneraci endogenní kyseliny hyaluronové.
Kyselina hyaluronová v těle není fixována. To znamená, že se každý den rozkládá a syntetizuje a toto se stále opakuje. Asi 1/3 KH v našem těle je více či méně recyklována během jednoho dne. Z toho vyplývá, že pravidelným užíváním Hyalurmedu neustále doplňujeme KH a také podporujeme tvorbu vlastní KH.
Přísady obsaženy v HYALURMEDU mohou užívat iosoby s diabetem, včetně glycerolu, který pochází ze zeleniny. V každém případě by se měli spotřebitelé poradit se svým lékařem.
Výrobek nemá žádné vedlejší účinky anebo kontraindikace. V každém případě by se však měli spotřebitelé poradit se svým lékařem.
Můžete ho užívat nepřetržitě. Neexistuje žádné omezení při užívání HYALURMEDU. Jak jsme již uvedli výše, platí, že kyselina hyaluronová je látka neustále a nepřetržitě produkována a likvidována v našem těle. Pokud jste ve věku 40+, bolí Vás klouby, jste sportovec, měli jste úraz, jste velmi pracovně vytíženi, jste po operaci, máte špatně se hojící rány atd. nestíhá náš organizmus tento cyklus, proto musíme neustále doplňovat KH. Proto je vhodné a užitečné užívat Hyalurmed stále.
Nejúčinnější je užívat Hyalurmed tekutou KH ráno na lačný žaludek.
Obličejové sérum obsahuje v 30 ml 1,1 % multimolekulární kyseliny hyaluronové (tj. 330 mg)
Kyselina hyaluronová je z přirozené fermentace kvasinek (stélek). Pozn. Stélka (Thallus) je označení pro těla bezcévných rostlin a některých řas anebo hub.
Hyalurmed obličejové sérum může být použito v jakoukoliv denní dobu, ale vždy na vyčištěný obličej. Ráno jako hydratační základ před použitím denního krému a make-upu. Ve večerních hodinách před spaním na hydrataci před použitím nočního krému.