Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Účinky šnečího slizu a kyseliny hyaluronové na pleť

07.09.2018

Slyšeli jste, že existují kosmetické výrobky, které obsahují šnečí sliz? Pokud ne, jistě je většina z vás právě mírně zaskočená. Šnečí sliz spolu s čistou kyselinou hyaluronovou a extraktem z černé orchideje mají na pleť přímo zázračné účinky. Tímto složením se může pochlubit novinka na trhu - obličejové sérum HYALURMED Face Serum PRO - vhodné pro každý typ pokožky. Díky němu se vyznačuje intenzivním regeneračním účinkem.

Hojivé, regenerační a hydratační účinky hlemýždího slizu na pokožku znali již naši předkové. Věděli, že o kůži - jako největší orgán lidského těla - je potřeba se starat, nejen proto, aby se zamezilo tvorbě vrásek. Hippokrates vyráběl mast z drcených šneků a léčil jí své pacienty. V dnešní době výrobci samozřejmě používají humánnější metody. Bez nutnosti zabití či ublížení využívají hlemýždě pouze na produkci slizu.

Co je to alantoin?

Jde o extrakt ze šnečího slizu, který svými blahodárnými účinky působí na pleť přímo okamžitě. V kombinaci s čistou kyselinou hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností, spolu s extrakty z černé orchideje, oživuje a regeneruje pokožku tím, že znovu obnovuje ztrátu jejího objemu a pružnost. Působí i na hlubší linie vrásek. Společnost Pharma MKL přichází s unikátním produktem pro všechny typy pleti HYALURMED Face Serum PRO, jehož obsah můžeme přirovnat přímo k zázračné medicíně. Sérum se postará o vyhlazení vrásek, vyplnění jizev nebo léčbu akné.

Jaké jsou výhody HYALURMED Face Serum PRO?

  • Kvalitní hydratace kůže

Přirozená biologická kyselina hyaluronová se stará o zadržování molekul vody, čímž se zajišťuje kvalitní hydratace kůže. To následně ovlivňuje zachování všech ochranných a rehabilitačních mechanismů pokožky.

  • Silný antioxidant

Černá orchidej, která se v produktu nachází, působí jako silný antioxidant. Ihned odstraňuje volné radikály a zabraňuje oxidaci, čímž se chrání struktura buněk a zrychluje regenerace pokožky. Extrakt z černé orchideje působí efektivně na hydrataci jakéhokoliv typu pleti.

  • Extrakt ze šnečího slizu

Alantoin, čili extrakt z hlemýždího slizu, výrazně urychluje čas potřebný na oživení buněk. Napravuje a regeneruje podrážděnou pokožku a také obnovuje poškození způsobené ultrafialovým zářením v létě.

  • Tip na dárek pro ženu

Sérum na obličej HYALURMED Face Serum PRO je vhodný pro všechny typy pokožky. Ocení ho zejména ženy po třicítce, ale i mladší ročníky, které mají sklon k tvorbě akné.

Jaké jsou výsledky klinických studií HYALURMED Face Serum PRO?

  • Redukce vrásek - transdermální absorpce

Výsledky absorpčních testů LW HA, provedených v laboratoři třetí strany s použitím lidské kůže, která prošla in vitro rekonstrukcí, ukázaly, že složka LW HA dokáže proniknout do kůže při absorpčním procentu, které může dosáhnout 36,2%, 60,7% a 69,5% po 1, 8 a 24 hodinách.

Hloubka vrásek na kůži (Sa) se snížila o 16%, 20,3% a 25,6% po používání krému obsahujícího složku HA během 15, 30 a 60 dní.

  • Čištění - odstranění volných radikálů

Složka LW HA může účinně odstranit reaktivní volné radikály kyslíku (ROS), které vznikly v důsledku ultrafialového záření. Díky svému výbornému antioxidačnímu účinku tak zpomaluje stárnutí kůže.

  • Pružnost pokožky

Po použití krému obsahujícího složku LW HA se zvýšila elasticita kůže o 4,6%, 5,2% a 6,1% po 15, 30 a 60 dnech. Dlouhodobé používání LW HA by mohlo značně vyhladit pokožku a zvýšit její pružnost.

Okamžité navrácení mladistvé pleti a regenerace kožní tkáně jsou viditelné již po 15 dnech používání.

Kde koupím HYALURMED Face Serum PRO?

Je dostupný v lékárnách a na www.pharmamkl.cz

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle