Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Revoluční řešení pro růst vlasů

31.07.2019

Celý život sníte o tom, že budete mít dokonalý účes, který tvoří záplava hustých a zdravých vlasů, ale vaší každodenní realitou jsou spíše řídké a tenké vlasy bez špetky lesku? Nezoufejte! Nyní se blýská na lepší časy i pro ty z vás, které nechtějí kvůli získání hustých vlasů podstoupit finančně i fyzicky náročný zákrok transplantace vlasů.

Na trhu je k dostání revoluční řešení, které zní jak z vesmírné laboratoře: obnova vlasů za pomoci přírodních kmenových buněk.

Co jsou to kmenové buňky?

Kmenové buňky jsou takoví buněční chameleoni: mají totiž zázračný potenciál vyvinout se do různých typů buněk v těle.

  • Z kmenové buňky se může stát buňka kožní, vlasová, svalová či jakákoliv jiná, i proto nacházejí hojné uplatnění v medicíně.
  • Kmenové buňky jsou zdrojem neustálé regenerace epidermy, a co vás v tuto chvíli zajímá nejvíce: mají také schopnost tvorby nových vlasů.

Jak získat husté vlasy přírodní cestou?

Pokud toužíte urychlit přirozený vývoj nových a zdravých vlasů, vyzkoušejte klinicky ověřené vlasové sérum HAIRIZE LAB s přírodními kmenovými buňkami.

  • Jedná se o pokrokovou léčbu, založenou na vědecké bázi.
  • Složení vlasového séra je 100% přírodní a bezpečné.

Vlasové sérum s přírodními kmenovými buňkami  

Čím je sérum Hairize Lab tak výjimečné? Vlasové sérum má skvělé výsledky především díky tomu, že obsahuje nejvyšší procento následujících látek:

  • Emortal® Pep
  • Cressatine®
  • CROSILK™

Tyto látky dokáží aktivovat kmenové buňky a prodloužit růstovou fázi vlasů, stimulují růst nových vlasů a podporují tvorbu keratinu. Přípravek obsahuje také silnou směs přírodních olejů, které jsou známé svým léčivým působením na problémy pokožky hlavy a vlasů.

Metoda HAIRIZE LAB má maximální absorpci a tím pádem i daleko rychlejší účinek než běžné přípravky – výsledky se dostaví už po 40 dnech používání.

Váš sen o krásných vlasech se tak může stát brzy skutečností.

Posledné články

Správná péče o pleť se vždy vyplácí. Především pokud je systematická a nepřetržitá. Pokud je už vaše pleť problematická, suchá nebo má jiný problém, existují řešení, které vás k dokonalé pleti přiblíží.
Mnoho žen začíná pravidelně užívat kolagen už okolo třicítky. Nejen jako prostředek na zpomalení stárnutí, ale i jako prevenci nebo řešení bolestí zad, kolen či kloubů. Muži by si měli obdobou péči též dopřát. Kolagen je pro silnější pohlaví velmi důležitý.
Dokonale se nalíčit je umění, které nemusí ovládat každá žena. Každá by však měla ovládat umění správné péče o pleť a občas jí dopřát blahodárný detox.
Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
1 2 3 8
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle