Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Revoluční řešení pro růst vlasů

31.07.2019

Celý život sníte o tom, že budete mít dokonalý účes, který tvoří záplava hustých a zdravých vlasů, ale vaší každodenní realitou jsou spíše řídké a tenké vlasy bez špetky lesku? Nezoufejte! Nyní se blýská na lepší časy i pro ty z vás, které nechtějí kvůli získání hustých vlasů podstoupit finančně i fyzicky náročný zákrok transplantace vlasů.

Na trhu je k dostání revoluční řešení, které zní jak z vesmírné laboratoře: obnova vlasů za pomoci přírodních kmenových buněk.

Co jsou to kmenové buňky?

Kmenové buňky jsou takoví buněční chameleoni: mají totiž zázračný potenciál vyvinout se do různých typů buněk v těle.

  • Z kmenové buňky se může stát buňka kožní, vlasová, svalová či jakákoliv jiná, i proto nacházejí hojné uplatnění v medicíně.
  • Kmenové buňky jsou zdrojem neustálé regenerace epidermy, a co vás v tuto chvíli zajímá nejvíce: mají také schopnost tvorby nových vlasů.

Jak získat husté vlasy přírodní cestou?

Pokud toužíte urychlit přirozený vývoj nových a zdravých vlasů, vyzkoušejte klinicky ověřené vlasové sérum HAIRIZE LAB s přírodními kmenovými buňkami.

  • Jedná se o pokrokovou léčbu, založenou na vědecké bázi.
  • Složení vlasového séra je 100% přírodní a bezpečné.

Vlasové sérum s přírodními kmenovými buňkami  

Čím je sérum Hairize Lab tak výjimečné? Vlasové sérum má skvělé výsledky především díky tomu, že obsahuje nejvyšší procento následujících látek:

  • Emortal® Pep
  • Cressatine®
  • CROSILK™

Tyto látky dokáží aktivovat kmenové buňky a prodloužit růstovou fázi vlasů, stimulují růst nových vlasů a podporují tvorbu keratinu. Přípravek obsahuje také silnou směs přírodních olejů, které jsou známé svým léčivým působením na problémy pokožky hlavy a vlasů.

Metoda HAIRIZE LAB má maximální absorpci a tím pádem i daleko rychlejší účinek než běžné přípravky – výsledky se dostaví už po 40 dnech používání.

Váš sen o krásných vlasech se tak může stát brzy skutečností.

Posledné články

Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy.
Nošení ochranných roušek se za poslední týdny stalo neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.
Řiďte se našimi radami a až pandemie odezní, budete moci s úsměvem a zářivou pletí vítat světlé zítřky.
1 2 3 7
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle