Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Revoluční řešení pro růst vlasů

31.07.2019

Celý život sníte o tom, že budete mít dokonalý účes, který tvoří záplava hustých a zdravých vlasů, ale vaší každodenní realitou jsou spíše řídké a tenké vlasy bez špetky lesku? Nezoufejte! Nyní se blýská na lepší časy i pro ty z vás, které nechtějí kvůli získání hustých vlasů podstoupit finančně i fyzicky náročný zákrok transplantace vlasů.

Na trhu je k dostání revoluční řešení, které zní jak z vesmírné laboratoře: obnova vlasů za pomoci přírodních kmenových buněk.

Co jsou to kmenové buňky?

Kmenové buňky jsou takoví buněční chameleoni: mají totiž zázračný potenciál vyvinout se do různých typů buněk v těle.

  • Z kmenové buňky se může stát buňka kožní, vlasová, svalová či jakákoliv jiná, i proto nacházejí hojné uplatnění v medicíně.
  • Kmenové buňky jsou zdrojem neustálé regenerace epidermy, a co vás v tuto chvíli zajímá nejvíce: mají také schopnost tvorby nových vlasů.

Jak získat husté vlasy přírodní cestou?

Pokud toužíte urychlit přirozený vývoj nových a zdravých vlasů, vyzkoušejte klinicky ověřené vlasové sérum HAIRIZE LAB s přírodními kmenovými buňkami.

  • Jedná se o pokrokovou léčbu, založenou na vědecké bázi.
  • Složení vlasového séra je 100% přírodní a bezpečné.

Vlasové sérum s přírodními kmenovými buňkami  

Čím je sérum Hairize Lab tak výjimečné? Vlasové sérum má skvělé výsledky především díky tomu, že obsahuje nejvyšší procento následujících látek:

  • Emortal® Pep
  • Cressatine®
  • CROSILK™

Tyto látky dokáží aktivovat kmenové buňky a prodloužit růstovou fázi vlasů, stimulují růst nových vlasů a podporují tvorbu keratinu. Přípravek obsahuje také silnou směs přírodních olejů, které jsou známé svým léčivým působením na problémy pokožky hlavy a vlasů.

Metoda HAIRIZE LAB má maximální absorpci a tím pádem i daleko rychlejší účinek než běžné přípravky – výsledky se dostaví už po 40 dnech používání.

Váš sen o krásných vlasech se tak může stát brzy skutečností.

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle