Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Jak připravit svou pokožku na léto

31.05.2019

Léto se již nenávratně blíží a s ním i sezóna plavek, krátkých sukní či topů. Těšíte se, ale máte strach, že nestíháte své tělo a pokožku dostat do té správné formy? Poradíme vám, jak na to.

Hydratace s kyselinou hyaluronovou

Starou známou poučku, že v létě je za den potřeba vypít 2-3 litry tekutin, slyšel snad každý z nás. Věděli jste ale, že klasická voda, kterou pijeme, neobsahuje podle WHO dostatečné množství výživných látek, které bychom měli pravidelně do svého těla přijímat? Čirá kyselina hyaluronová na pití jí v tom dokáže pomoci. Jak? Váže na sebe molekuly vody a odvádí je přesně tam, kde ji naše tělo potřebuje, tedy do kloubů, svalů, vlasů, nehtů a pokožky. Naše stoprocentně vstřebatelná kyselina hyaluronová HYALURMED má navíc analgetické a protizánětlivé účinky, čímž působí jako účinný antioxidant se silným omlazujícím a protistárnoucím účinkem. Stačí každé ráno nalačno přidat do sklenice vody 12 kapek této kyseliny, a účinky se mohou ukázat už po prvním týdnu.

Kofein a extrakt z chaluhy proti celulitidě

"Mindráky", že trpíte celulitidou, neboli pomerančovou kůží, rozhodně mít nemusíte. Bojují s ní i štíhlejší dámy, pokud se jí však před létem chcete zbavit, je nejvyšší čas pustit se do útoku. Složky jako kofein a extrakt z chaluhy jsou v boji proti pomerančové kůži bezkonkurenční. Je dokázáno, že kofein obsahuje enzym, který rozšiřuje cévy a napomáhá odbourávání podkožního tuku a chaluha obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínů a minerálů než suchozemské rostliny. Navíc je výrazně bohatší na vitamín B2, niacin, cholin, karoten, kyselinu alginovou, různé minerály a aosaín - protein, který aktivně bojuje proti ztrátě elasticity kožní tkáně. Osvědčeným tipem je i kombinace se střídáním teplého a studeného proudu tekoucí vody, která pomáhá lepší mikrocirkulaci pokožky a vyplavuje škodlivé látky.

Postupné a bezpečné opalování

Letní opalování je něco, na co se většina z nás těší dlouhé měsíce. A když konečně vyjde byť jen trochu sluníčka, nastane období chytání bronzu a na slunci chceme trávit co nejvíce času. Nic by se ale nemělo přehánět. Základem je postupné a bezpečné opalování. Náš kvalitní opalovací krém HYALURMED s unikátním filtrem SUNCE MTA není absorbován do kůže, a tím poskytuje delší dobu ochrany na povrchu kůže při minimální koncentraci opalovacího krému. Kromě spolehlivé ochrany před sluncem předchází díky přídavku kyseliny hyaluronové i negativním důsledkům slunění, jako je fotostárnutí pleti (photoaging) nebo vzniku stařeckých skvrn. Po použití bude vaše pleť perfektně hydratovaná, pružná a rovnoměrně lesklá.

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle