Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Jak připravit svou pokožku na léto

31.05.2019

Léto se již nenávratně blíží a s ním i sezóna plavek, krátkých sukní či topů. Těšíte se, ale máte strach, že nestíháte své tělo a pokožku dostat do té správné formy? Poradíme vám, jak na to.

Hydratace s kyselinou hyaluronovou

Starou známou poučku, že v létě je za den potřeba vypít 2-3 litry tekutin, slyšel snad každý z nás. Věděli jste ale, že klasická voda, kterou pijeme, neobsahuje podle WHO dostatečné množství výživných látek, které bychom měli pravidelně do svého těla přijímat? Čirá kyselina hyaluronová na pití jí v tom dokáže pomoci. Jak? Váže na sebe molekuly vody a odvádí je přesně tam, kde ji naše tělo potřebuje, tedy do kloubů, svalů, vlasů, nehtů a pokožky. Naše stoprocentně vstřebatelná kyselina hyaluronová HYALURMED má navíc analgetické a protizánětlivé účinky, čímž působí jako účinný antioxidant se silným omlazujícím a protistárnoucím účinkem. Stačí každé ráno nalačno přidat do sklenice vody 12 kapek této kyseliny, a účinky se mohou ukázat už po prvním týdnu.

Kofein a extrakt z chaluhy proti celulitidě

"Mindráky", že trpíte celulitidou, neboli pomerančovou kůží, rozhodně mít nemusíte. Bojují s ní i štíhlejší dámy, pokud se jí však před létem chcete zbavit, je nejvyšší čas pustit se do útoku. Složky jako kofein a extrakt z chaluhy jsou v boji proti pomerančové kůži bezkonkurenční. Je dokázáno, že kofein obsahuje enzym, který rozšiřuje cévy a napomáhá odbourávání podkožního tuku a chaluha obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínů a minerálů než suchozemské rostliny. Navíc je výrazně bohatší na vitamín B2, niacin, cholin, karoten, kyselinu alginovou, různé minerály a aosaín - protein, který aktivně bojuje proti ztrátě elasticity kožní tkáně. Osvědčeným tipem je i kombinace se střídáním teplého a studeného proudu tekoucí vody, která pomáhá lepší mikrocirkulaci pokožky a vyplavuje škodlivé látky.

Postupné a bezpečné opalování

Letní opalování je něco, na co se většina z nás těší dlouhé měsíce. A když konečně vyjde byť jen trochu sluníčka, nastane období chytání bronzu a na slunci chceme trávit co nejvíce času. Nic by se ale nemělo přehánět. Základem je postupné a bezpečné opalování. Náš kvalitní opalovací krém HYALURMED s unikátním filtrem SUNCE MTA není absorbován do kůže, a tím poskytuje delší dobu ochrany na povrchu kůže při minimální koncentraci opalovacího krému. Kromě spolehlivé ochrany před sluncem předchází díky přídavku kyseliny hyaluronové i negativním důsledkům slunění, jako je fotostárnutí pleti (photoaging) nebo vzniku stařeckých skvrn. Po použití bude vaše pleť perfektně hydratovaná, pružná a rovnoměrně lesklá.

Posledné články

Správná péče o pleť se vždy vyplácí. Především pokud je systematická a nepřetržitá. Pokud je už vaše pleť problematická, suchá nebo má jiný problém, existují řešení, které vás k dokonalé pleti přiblíží.
Mnoho žen začíná pravidelně užívat kolagen už okolo třicítky. Nejen jako prostředek na zpomalení stárnutí, ale i jako prevenci nebo řešení bolestí zad, kolen či kloubů. Muži by si měli obdobou péči též dopřát. Kolagen je pro silnější pohlaví velmi důležitý.
Dokonale se nalíčit je umění, které nemusí ovládat každá žena. Každá by však měla ovládat umění správné péče o pleť a občas jí dopřát blahodárný detox.
Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
1 2 3 8
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle