Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Jak připravit svou pokožku na léto

31.05.2019

Léto se již nenávratně blíží a s ním i sezóna plavek, krátkých sukní či topů. Těšíte se, ale máte strach, že nestíháte své tělo a pokožku dostat do té správné formy? Poradíme vám, jak na to.

Hydratace s kyselinou hyaluronovou

Starou známou poučku, že v létě je za den potřeba vypít 2-3 litry tekutin, slyšel snad každý z nás. Věděli jste ale, že klasická voda, kterou pijeme, neobsahuje podle WHO dostatečné množství výživných látek, které bychom měli pravidelně do svého těla přijímat? Čirá kyselina hyaluronová na pití jí v tom dokáže pomoci. Jak? Váže na sebe molekuly vody a odvádí je přesně tam, kde ji naše tělo potřebuje, tedy do kloubů, svalů, vlasů, nehtů a pokožky. Naše stoprocentně vstřebatelná kyselina hyaluronová HYALURMED má navíc analgetické a protizánětlivé účinky, čímž působí jako účinný antioxidant se silným omlazujícím a protistárnoucím účinkem. Stačí každé ráno nalačno přidat do sklenice vody 12 kapek této kyseliny, a účinky se mohou ukázat už po prvním týdnu.

Kofein a extrakt z chaluhy proti celulitidě

"Mindráky", že trpíte celulitidou, neboli pomerančovou kůží, rozhodně mít nemusíte. Bojují s ní i štíhlejší dámy, pokud se jí však před létem chcete zbavit, je nejvyšší čas pustit se do útoku. Složky jako kofein a extrakt z chaluhy jsou v boji proti pomerančové kůži bezkonkurenční. Je dokázáno, že kofein obsahuje enzym, který rozšiřuje cévy a napomáhá odbourávání podkožního tuku a chaluha obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínů a minerálů než suchozemské rostliny. Navíc je výrazně bohatší na vitamín B2, niacin, cholin, karoten, kyselinu alginovou, různé minerály a aosaín - protein, který aktivně bojuje proti ztrátě elasticity kožní tkáně. Osvědčeným tipem je i kombinace se střídáním teplého a studeného proudu tekoucí vody, která pomáhá lepší mikrocirkulaci pokožky a vyplavuje škodlivé látky.

Postupné a bezpečné opalování

Letní opalování je něco, na co se většina z nás těší dlouhé měsíce. A když konečně vyjde byť jen trochu sluníčka, nastane období chytání bronzu a na slunci chceme trávit co nejvíce času. Nic by se ale nemělo přehánět. Základem je postupné a bezpečné opalování. Náš kvalitní opalovací krém HYALURMED s unikátním filtrem SUNCE MTA není absorbován do kůže, a tím poskytuje delší dobu ochrany na povrchu kůže při minimální koncentraci opalovacího krému. Kromě spolehlivé ochrany před sluncem předchází díky přídavku kyseliny hyaluronové i negativním důsledkům slunění, jako je fotostárnutí pleti (photoaging) nebo vzniku stařeckých skvrn. Po použití bude vaše pleť perfektně hydratovaná, pružná a rovnoměrně lesklá.

Posledné články

Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy.
Nošení ochranných roušek se za poslední týdny stalo neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.
Řiďte se našimi radami a až pandemie odezní, budete moci s úsměvem a zářivou pletí vítat světlé zítřky.
1 2 3 7
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle