Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Dejte sbohem kruhům pod očima!

10.03.2020

Šípková Růženka kruhy pod očima zřejmě neznala… my bohužel ano. Ale jen proto, že máte právě hektické životní období, užíváte si večírky, snažíte se stihnout uzávěrku nebo ponocujete s miminkem, ještě nemusíte vypadat jako zombie :-). Poradíme vám, jak na to, aby viditelně unavená pleť okolo očí byla zase svěží, a vy jste si užívala komplimenty okolí.

Co kruhy pod očima vlastně způsobuje?

Temné stíny pod očima nemusí způsobovat jen únava a nedostatek spánku. Na vině mohou být i další faktory:

 • špatná strava, alkohol, kouření
 • dlouhodobý stres a psychické vypětí
 • hyperpigmentace (k té navíc přispívá slunění)
 • tenká kůže pod očima, kdy prosvítají žilky a způsobují tmavé zabarvení
 • genetika
 • nedostatek pohybu
 • chudokrevnost
 • jaterní či žaludeční potíže
 • poruchy štítné žlázy
 • hormonální výkyvy
 • nadměrné solení
 • různé alergie

Jak získat opět zářivý pohled?

V první řadě byste se měla zaměřit na péči o svou tělesnou schránku: spát alespoň 7 hodin denně, zdravěji jíst, méně solit, omezit alkohol a cigarety. Zároveň si po každém náročném pracovním dni dopřejte nějakou příjemnou relaxaci – každému funguje něco jiného: horká vana, pohyb v přírodě, masáž, čas strávený s přáteli, nebo třeba jen večer s dobrou knížkou.

Dostatek odpočinku se projeví i na vaší pleti. Už žádné kruhy pod očima!

Poskytněte své pleti zpevnění i zevnitř pomocí vitamínů a minerálů. Ke zpevnění cévek i v oblasti očí je důležitý příjem vitamínu C v kombinaci s rutinem, který zvyšuje jejich odolnost.

Blahodárný vliv na vypnutí pleti má také kolagen. Užívání kvalitního tekutého kolagenu ve formě peptidů vám pomůže nejen k regeneraci kůže, ale obohatí i sílu vlasů, nehtů, chrupavek a kostí.

Babské rady vs. moderní kosmetika

Proč nevyzkoušet babské rady – pokožku pod očima můžete zklidnit třeba i přikládáním vychlazených čajových sáčků, plátků okurky, plátků brambor, obkladů namočených ve studeném mléce, nebo rajčatové šťávě… Jak vidíte, možností se nabízí mnoho přímo ve vaší kuchyni!

Co nás zaujalo je také fakt, že na odstranění tmavých kruhů pod očima pomáhá i hořká čokoláda. To je dobrá zpráva dne, co říkáte? Tmavá čokoláda totiž patří mezi „superpotraviny“, což znamená, že je plná živin. V jednom čtverečku čokolády najdete železo, hořčík, měď, mangan a spoustu antioxidantů. Kakao, hlavní složka tmavé čokolády, zvyšuje krevní oběh a zlepšuje hydrataci. Takže teď tuhle pochoutku máme ještě radši!

Krém Eyerevive vás zbaví kruhů pod očima

První pomoc pro unavené oční okolí je tu!

Pokud žijete příkladným životem, stravu máte plnou vitamínů, a přesto se výsledek nedostavuje, je na čase vyzkoušet krém s komplexním účinkem. Změnu pocítíte již po pár dnech užívání. Oční krém COLLAGEN EYEREVIVE® účinně pomáhá bojovat proti tmavým kruhům a váčkům pod očima. Ve starším věku jeho příznivé účinky oceníte zejména v působení proti stárnutí buněk, zvýšení vitality pokožky, posílení víček a především vyhlazení povrchových i hlubších vrásek kolem očí.

Krém obsahuje také přirozený peptid Argierline, který účinně napodobuje působení botoxu. Dochází tak k postupnému snižování svalového napětí a tím odstranění vrásek a zabránění tvorbě nových. Peptid kolagenu aktivuje buněčnou regeneraci a přidaný kofein odstraňuje tmavé kruhy pod očima a neestetické váčky. A skvělý bonus na závěr – oční krém Collagen Eyerevive obsahuje také slídu. Tento unikátní přírodní krystal krásně rozjasní vaše oční okolí přirozeným leskem.

Posledné články

Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy.
Nošení ochranných roušek se za poslední týdny stalo neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.
Řiďte se našimi radami a až pandemie odezní, budete moci s úsměvem a zářivou pletí vítat světlé zítřky.
1 2 3 7
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle