Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

Co by vám v cestovním kufříku určitě nemělo chybět?

03.07.2019

Ruku v ruce s létem přichází období cestování, vysokých teplot a sezona častého, ale pro naši pokožku ne vždy příznivého slunění. Skvělé a všestranné účinky kyseliny hyaluronové se dají využít i v tomto případě, a my vám poradíme jak.

Pozor na dehydrataci kůže

V létě, kdy je pokožka vystavována ultrafialovému záření a tím dochází rychleji k její dehydrataci, může být kyselina hyaluronová užitečným doplňkem vaší kosmetické výbavy. Některé z vás možná překvapí, že kyselina hyaluronová je našemu tělu přirozená a nachází se v malém množství v celém našem organismu. Ten si ji vyrábí zčásti sám, ale malé vyprodukované množství se zároveň i rychle odbourává. Životnost molekuly kyseliny hyaluronové je pouhé 3 dny.

Regenerace s kyselinou hyaluronovou

Dostatečné množství výživných látek, které potřebujeme pro zdravé klouby, svaly, vlasy, nehty a pokožku, obsahuje čirá kyselina hyaluronová na pití. Její silnou schopností je vázat vodu - navázané molekuly vody odvádí tam, kde ji naše tělo potřebuje. Čirá kyselina hyaluronová HYALURMED, která je 100% vstřebatelná, obnovuje vnitřním působením vlhkost, barvu a lesk pokožky a navíc má protistárnoucí a omlazující účinek.

Zregenerovaná a mladistvá pleť

Kyselina hyaluronová je klíčovým stavebním prvkem naší pokožky a zároveň jednou z nejdůležitějších látek na její omlazení a regeneraci. Této látky však s přibývajícími léty ubývá a její doplňování hraje velmi důležitou roli. HYALURMED Face Serum PRO s extrakty z černé orchideje a allantoinu pomáhá zachovávat všechny obranné a rehabilitační mechanismy kůže, obnovuje její objem a pružnost a svým složením působí na jemné i hlubší vrásky. Černá orchidej má výborné antioxidační vlastnosti a allantoin zase schopnost regenerovat a chránit pokožku poškozenou ultrafialovým zářením.

Stoprocentní ochrana před slunečním zářením

Pokožka vystavovaná v létě silnému slunečnímu záření vyžaduje kvalitní ochranu a krycí filtr, který by ji chránil před UVA a UVB paprsky. Spolehlivou ochranu proti spálení a stárnutí pokožky poskytuje HYALURMED ochranný opalovací krém s kyselinou hyaluronovou. Ten vytváří na kůži specifický ochranný film a tím poskytuje dlouhodobější ochranu pokožky před slunečním zářením při minimální koncentraci opalovacího krému. Dokonce vaši kůži hydratuje i během opalování.

Dvojitý účinek tekutého kolagenu

Tekutý kolagen ve formě peptidů je obohacen o kyselinu hyaluronovou, vitamin C, zinek a kyselinu listovou. Je unikátní v tom, že obsahuje patentovaný hydrolyzovaný rybí kolagen, který umožňuje lidskému tělu poprvé vstřebat přírodní kolagen a zároveň zvyšuje jeho produktivitu v těle. Doporučujeme každý den rozředit 20 ml Optimal Plus F-PRO Collagen ve sklenici vody a vypít, nejlépe večer před spaním.

Myslíme i na váš relax

Jelikož starat bychom se měli nejen o zdraví pokožky, ale také o psychické zdraví, připravili jsme si pro vás dovolenkovou akci. Při nákupu minimálně 3 produktů v hodnotě nad 2 500 Kč nebo při koupi jednoho ze speciálních balíčků vám k nákupu přibalíme jako bonus cestovní poukaz v hodnotě 2 500 Kč. Cestovní poukaz je možné využít k ubytování jak na Slovensku, tak i v dalších zemích. Informace o hotelových nabídkách si můžete prohlédnout na stránce www.connexcestovnypoukaz.com.

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle