Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

4 Tipy, jak se zbavit celulitidy

25.05.2020

A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy. Velmi nevzhledná celulitida se objevuje hlavně na bocích, stehnech, břiše a hýždích. U tohoto estetického problému hrají roli zejména geny, podíl tělesného tuku a věk. Vzniku pomerančové kůže nahrává také nedostatečný pohyb, nevhodná celková životospráva a hormonální nerovnováha.

1. Detoxikace organismu by měla být vaším prvním krokem

- Do svého jídelníčku zařaďte alespoň 5 druhů zeleniny anebo ovoce na každý den.
- Vaše strava by měla být bohatá na luštěniny a obiloviny.
- Naopak vynechte polotovary a průmyslově upravené potraviny, omezte alkohol a vyhněte se cigaretám.
- Dodržujte také pitný režim – ale zapomeňte na colu zero, místo toho sáhněte raději po čisté vodě nebo zeleném čaji.  

Dodržovat pitný režim je důležité

2. Snem každé ženy je krém, který by po rozetření celulitidu odstranil jako mávnutím kouzelného proutku.

Takový zázračný přípravek bohužel neexistuje. Ale máme pro vás tip na krém proti celulitidě, který nemá k zázrakům daleko J. Jmenuje se Cryosvelte a už po prvních aplikacích poznáte rozdíl. Krém vám pomůže zbavit se nejen celulitidy, ale i přetrvávajícího lokálního tuku v problémových partiích.

Mezi účinné složky zeštíhlujícího krému patří:
- kofein, který zvyšuje průtok krve
- retinol zpevňující vnější vrstvu pokožky
- chaluhový extrakt, který je známý svými blahodárnými účinky

Cryosvelte vám pomůže zbavit se celulitidy i přebytečného tuku.

3. Pohyb není nikdy na škodu, a to ani v boji s celulitidou.

Existuje celá řada prospěšných cviků, které vám pomohou zbavit se nevzhledných ďolíčků. Není však ideální volit zátěžové aktivity, jako jsou posilovna, jízda na kole anebo běhání. Při takových sportech nedochází k výraznějšímu prokrvování pokožky. Volte spíše svižnou chůzi, a to nejlépe do kopce, dlouhou intenzivní procházku, anebo si zajděte zaplavat a zarelaxovat do sauny (pokud to uvolněná opatření dovolí).

Sportem si tělo hezky zpevníte

4. Relax je velice důležitý, protože stres zvyšuje množství toxinů, které se ukládají v pokožce.

Správným pohybem a relaxací, v kombinaci s masáží rizikových partií a lymfomasáží celého těla, se výsledky zaručeně dostaví. Tak vzhůru do boje!

Posledné články

Imunita dětí musí ujít dlouhou cestu, aby byla plně funkční. Vrozená imunita do jisté míry dítě ochraňuje, ale každá nemoc imunitu dočasně oslabí. Proto je důležité vědět, jak slabou imunitu dětí vhodným způsobem podporovat.  
To, že stres je tichý zabiják, který se negativně projevuje na zdraví člověka, už dávno víme. Věděli jste ale i to, že se dlouhodobé napětí projeví i na vaší kráse?
Každý rodič ví, že nic jako „jen kašlík“ neexistuje. Suchý kašel u dětí nebo kašel s hleny nevěští nic dobrého. Únava, podráždění a nervozita dítě i rodiče pořádně potrápí. Vždyť kašlalo nedávno, už je to tu zase?! Chtělo by to kouzelný proutek nebo ještě lépe – nejlepší sirup na kašel. Dobrá zpráva je, že ho známe.
Stárnutí a vrásky jsou přirozenou součástí života. Není však jedno, jak rychle stárneme a jak hluboké máme vrásky na čele a na obličeji. Smysl zpomalování stárnutí není ve snaze vypadat věčně mladě. Zamysleme se však nad faktory, které ovlivňují náš dnešní životní styl a způsobuje předčasné stárnutí pokožky.
1 2 3 9
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle