Potřebujete poradit při výběru vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefonním čísle
+421 948 243 347
nebo na
pharma@pharmamkl.sk

4 Tipy, jak se zbavit celulitidy

25.05.2020

A je to tady! Léto se blíží a sluneční paprsky otevírají skříně nejen s krátkým oblečením, ale i se strašákem v podobě celulitidy. Velmi nevzhledná celulitida se objevuje hlavně na bocích, stehnech, břiše a hýždích. U tohoto estetického problému hrají roli zejména geny, podíl tělesného tuku a věk. Vzniku pomerančové kůže nahrává také nedostatečný pohyb, nevhodná celková životospráva a hormonální nerovnováha.

1. Detoxikace organismu by měla být vaším prvním krokem

- Do svého jídelníčku zařaďte alespoň 5 druhů zeleniny anebo ovoce na každý den.
- Vaše strava by měla být bohatá na luštěniny a obiloviny.
- Naopak vynechte polotovary a průmyslově upravené potraviny, omezte alkohol a vyhněte se cigaretám.
- Dodržujte také pitný režim – ale zapomeňte na colu zero, místo toho sáhněte raději po čisté vodě nebo zeleném čaji.  

Dodržovat pitný režim je důležité

2. Snem každé ženy je krém, který by po rozetření celulitidu odstranil jako mávnutím kouzelného proutku.

Takový zázračný přípravek bohužel neexistuje. Ale máme pro vás tip na krém proti celulitidě, který nemá k zázrakům daleko J. Jmenuje se Cryosvelte a už po prvních aplikacích poznáte rozdíl. Krém vám pomůže zbavit se nejen celulitidy, ale i přetrvávajícího lokálního tuku v problémových partiích.

Mezi účinné složky zeštíhlujícího krému patří:
- kofein, který zvyšuje průtok krve
- retinol zpevňující vnější vrstvu pokožky
- chaluhový extrakt, který je známý svými blahodárnými účinky

Cryosvelte vám pomůže zbavit se celulitidy i přebytečného tuku.

3. Pohyb není nikdy na škodu, a to ani v boji s celulitidou.

Existuje celá řada prospěšných cviků, které vám pomohou zbavit se nevzhledných ďolíčků. Není však ideální volit zátěžové aktivity, jako jsou posilovna, jízda na kole anebo běhání. Při takových sportech nedochází k výraznějšímu prokrvování pokožky. Volte spíše svižnou chůzi, a to nejlépe do kopce, dlouhou intenzivní procházku, anebo si zajděte zaplavat a zarelaxovat do sauny (pokud to uvolněná opatření dovolí).

Sportem si tělo hezky zpevníte

4. Relax je velice důležitý, protože stres zvyšuje množství toxinů, které se ukládají v pokožce.

Správným pohybem a relaxací, v kombinaci s masáží rizikových partií a lymfomasáží celého těla, se výsledky zaručeně dostaví. Tak vzhůru do boje!

Posledné články

Správná péče o pleť se vždy vyplácí. Především pokud je systematická a nepřetržitá. Pokud je už vaše pleť problematická, suchá nebo má jiný problém, existují řešení, které vás k dokonalé pleti přiblíží.
Mnoho žen začíná pravidelně užívat kolagen už okolo třicítky. Nejen jako prostředek na zpomalení stárnutí, ale i jako prevenci nebo řešení bolestí zad, kolen či kloubů. Muži by si měli obdobou péči též dopřát. Kolagen je pro silnější pohlaví velmi důležitý.
Dokonale se nalíčit je umění, které nemusí ovládat každá žena. Každá by však měla ovládat umění správné péče o pleť a občas jí dopřát blahodárný detox.
Pokud máte citlivou pokožku a špatně snášíte běžné opalovací přípravky, sáhněte po opalovacím krému s minerálními filtry Hyalurmed.
1 2 3 8
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle