Pharma MKL eshop

Co si s sebou nesmíte zapomenout přibalit na hory?

Nic nepokazí dovolenou na horách tolik, jako bolavé koleno, které vám na den i víc zabrání užít si zimní sporty. Pokud chcete na svahu skvěle nejen vypadat, ale také se tak cítit, vyzkoušejte Hyalurmed tekutou kyselinu hyaluronovou.

Pokračovanie článku

Novoroční předsevzetí č. 1: Letos konečně zhubnu!

Velmi důležitou látkou, která je potřebná pro správné fungování trávení, a také pro štíhlejší postavu, je vláknina. Trávicím traktem totiž prochází v téměř nezměněném stavu a napomáhá tak v procesu hubnutí.

Pokračovanie článku

Dopřejte svým kloubům kvalitní výživu – tekutý rybí kolagen!

Znáte to, ve dvaceti měl každý z nás pocit, že se ho problém bolavých kloubů bude týkat (pokud vůbec) až někdy v důchodovém věku. A ejhle… po třicítce začne naše tělo omezovat přirozenou produkci kolagenu a během pár let se před každou aktivitou musíte řádně rozcvičit, jinak si namůžete koleno nebo kotník.

Pokračovanie článku

Co myslíte, existuje elixír mládí?

Proces stárnutí pleti sice úplně zastavit nelze, ale je možné stárnout zdravě a s úsměvem na rtech. Jak na to? To se dozvíte v našem článku.

Pokračovanie článku

5 každodenních chyb, kterými si zaděláváme na suchou pleť

Někdy koncem září se naše sluncem zbarvená zářivá pleť začíná měnit na matnou a hrubou. Ta tam je letní diva, která potřebovala minimum make-upu… Na tvářích a pažích se začínají objevovat suché skvrny na kůži a občas se zdá, že přes veškerou péči vypadá náš make-up spíš jako nátěr Primalexu. Ve skutečnosti je tato změna na pokožce obvykle prvním příznakem, že se blíží zima.

Pokračovanie článku

Objevili jsme dokonalý nápoj pro přírodní detoxikaci organismu!

Chcete předejít podzimní únavě, podpořit imunitní systém a získat opět zářivou pleť a dobrou náladu? Tak s námi vyzkoušejte měsíční plán, zaměřený na očistu těla. Když budete poctiví, zaručujeme vám příval energie a možná shodíte i nějaký ten kilogram.

Pokračovanie článku

Revoluční řešení pro růst vlasů

Celý život sníte o tom, že budete mít dokonalý účes, který tvoří záplava hustých a zdravých vlasů, ale vaší každodenní realitou jsou spíše řídké a tenké vlasy bez špetky lesku? Nezoufejte! Nyní se blýská na lepší časy!

Pokračovanie článku

Co by vám v cestovním kufříku určitě nemělo chybět?

Ruku v ruce s létem přichází období cestování, vysokých teplot a sezona častého, ale pro naši pokožku ne vždy příznivého slunění. Skvělé a všestranné účinky kyseliny hyaluronové se dají využít i v tomto případě, a my vám poradíme jak.

Pokračovanie článku

Jak připravit svou pokožku na léto

Léto se již nenávratně blíží a s ním i sezóna plavek, krátkých sukní či topů. Těšíte se, ale máte strach, že nestíháte své tělo a pokožku dostat do té správné formy? Poradíme vám, jak na to.

Pokračovanie článku

7 příznaků, kdy vám v těle chybí kolagen

Každý z nás jistě ví, jak důležitá je pro lidské tělo například krev. Málokdo si však uvědomuje, že lidské tělo doslova plave v řece tvořené kolagenem. Kolagen nám však nebyl dán jednou provždy.

Pokračovanie článku