Pharma MKL eshop

Objevili jsme dokonalý nápoj pro přírodní detoxikaci organismu!

Chcete předejít podzimní únavě, podpořit imunitní systém a získat opět zářivou pleť a dobrou náladu? Tak s námi vyzkoušejte měsíční plán, zaměřený na očistu těla. Když budete poctiví, zaručujeme vám příval energie a možná shodíte i nějaký ten kilogram.

Pokračovanie článku

Revoluční řešení pro růst vlasů

Celý život sníte o tom, že budete mít dokonalý účes, který tvoří záplava hustých a zdravých vlasů, ale vaší každodenní realitou jsou spíše řídké a tenké vlasy bez špetky lesku? Nezoufejte! Nyní se blýská na lepší časy!

Pokračovanie článku

Co by vám v cestovním kufříku určitě nemělo chybět?

Ruku v ruce s létem přichází období cestování, vysokých teplot a sezona častého, ale pro naši pokožku ne vždy příznivého slunění. Skvělé a všestranné účinky kyseliny hyaluronové se dají využít i v tomto případě, a my vám poradíme jak.

Pokračovanie článku

Jak připravit svou pokožku na léto

Léto se již nenávratně blíží a s ním i sezóna plavek, krátkých sukní či topů. Těšíte se, ale máte strach, že nestíháte své tělo a pokožku dostat do té správné formy? Poradíme vám, jak na to.

Pokračovanie článku

7 příznaků, kdy vám v těle chybí kolagen

Každý z nás jistě ví, jak důležitá je pro lidské tělo například krev. Málokdo si však uvědomuje, že lidské tělo doslova plave v řece tvořené kolagenem. Kolagen nám však nebyl dán jednou provždy.

Pokračovanie článku

Lenka Šóošová: Po 40ce se o krásu starám zevnitř

Moderátorka nejsledovanější slovenské ranní relace a maskérka, Lenka Šóošová, je důkazem, že věk je opravdu jen číslo. Zdravou a zářivou pleť má nejen díky make-upu. Chtěli jsme proto znát její zaručené tipy, jak se o pleť i tělo starat.

Pokračovanie článku

5 tipů, jak zhubnout snadno a rychle!

Hubnutí přitom není žádná věda, stačí mít pevnou vůli a řídit se určitými zásadami. Nevíte, jak začít? Zkuste se řídit těmito pěti radami, které vám s kily navíc pomohou rychle zatočit!

Pokračovanie článku

Kyselina hyaluronová na pití a její blahodárné účinky na organismus

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. S věkem jí však v našem těle ubývá. Pleť vadne, vysychá a, co je ještě horší, začínají nás pronásledovat bolesti kloubů a svalů.

Pokračovanie článku

Účinky šnečího slizu a kyseliny hyaluronové na pleť

Slyšeli jste, že existují kosmetické výrobky, které obsahují šnečí sliz? Pokud ne, jistě je většina z vás právě mírně zaskočená. Šnečí sliz spolu s čistou kyselinou hyaluronovou a extraktem z černé orchideje mají na pleť přímo zázračné účinky. Tímto složením se může pochlubit novinka na trhu – obličejové sérum HYALURMED Face Serum PRO – vhodné pro každý typ pokožky. Díky němu se vyznačuje intenzivním regeneračním účinkem.

Pokračovanie článku

Kolagén a kyselina hyalurónová ako ich nepoznáme

Zvnútra zdravie, zvonku krása

Kolagén a kyselina hyalurónová sa hojne využívajú v estetickej medicíne, no významnú rolu zohrávajú aj v iných lekárskych odvetviach. Ich prvoradou úlohou nie je zastaviť proces starnutia, ale uľaviť od bolesti a problémov s pohybom. Navonok sa ich účinok prejavuje v podobe lepšej pleti, lepších vlasov a lepších nechtov. Dôležité je však skupenstvo týchto látok.

Pokračovanie článku